• Myjnia Samochodowa Cadillac

    Najwyższa jakość usług i autokosmetyków

  • Myjnia Samochodowa Cadillac

    Zapraszamy 7 dni w tygodniu!

  • Myjnia Samochodowa Cadillac

    Mycie oraz pranie tapicerki samochodowej

Myjnia samochodowa Cadillac

Zielona Góra

Oferta


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Myjni samochodowej Cadillac w Zielonej Górze
W naszej ofercie szeroki zakres usług samochodowych takich jak kompleksowe mycie samochodów, czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki samochodowej. Oprócz pełnej oferty czyszczenia samochodów zapraszamy do skorzystania z usług polerowania karoserii lub czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji.Pranie tapicerki samochodowej

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerek samochodowych zarówno welurowych jak i tapicerek skórzanych. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt oraz profesjonalne i bezpieczne kosmetyki samochodowe, dzięki czemu możesz być spokojny o czystość (nasze środki zabijają również niebezpieczne dla zdrowia bakterie i mikroorganizmy) jak i bezpieczeństwo swojego samochodu. Pranie tapicerki samochodowej odbywa się wieloetapowo. Nigdy nie robimy nic na szybko dlatego masz 100% pewności, że nie zostanie żadna wilgoć co w konsekwencji mogłoby spowodować pojawienie się zagrzybienia na tapicerce.

Polerowanie karoserii

Jeżeli lubisz kiedy twoje auto lśni a jego karoseria jest jednolita i gładka, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej usługi polerowania karoserii samochodowej. Do uzupełniania i wyrównania niedoskonałości wywołanych codziennym użytkowaniem samochodu wykorzystujemy najlepszej klasy środki oraz profesjonalny sprzęt dzięki którym masz gwarancję, że nie zstaną żadne cienie i mgiełki na Twoim samochodzie.

Nasze kosmetyki

Do pielęgnacji samochodów stosujemy tylko najlepsze kosmetyki. Daje to nam jak i Państwu gwarancję na wykonanie usługi (np prania tapicerki lub dokładne i bezpieczne mycie samochodu) na jak najwyższym poziomie i w pełni bezpiecznej dla auta.
Zapraszamy do korzystania z usług myjni samochodowej Cadillac!separator
Przewiń do góry